Inspiruj se

Moje zkušenost s biorezonanční léčbou (BICOM)

Zase jsem se po několikáté přesvědčila jak skvělá je kombinace biorezonanční léčby (BICOM) a čínské medicíny. Jakmile si nevím rady se zdravotním problémem, navštívím svoji Bicom terapeutku a rázem je vše jasné. Nejen že nepotřebuji k léčbě chemické prášky, ale taky se vždy dozvím, jaká je skutečná příčina mých problémů. A to do 30 minut. Pak už ty sračky z těla jenom likvidujeme.

Vzhledem k tomu, že mám s biorezonancí jen pozitivní zkušenosti, rozhodla jsem se vám o tom napsat. V článku se dozvíte, jak biorezonance funguje, co jsem si tím v minulosti vyléčila a taky, co jsem se dozvěděla na poslední terapii. Tak jdeme na to.

Co je to BICOM 

Co je to ten BICOM? Když Vám řeknu, že to je speciální diagnostický a terapeutický přístroj, který kombinuje poznatky čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie, tak Vám to asi nic neřekne. Proto Vám to povím po svém. Snad to bude srozumitelnější. Když ne, tak si to hold vygooglíte.

Takhle vypadá BICOM

Na obrázku vidíte přístroj (BICOM), který do Vašeho těla vysílá určité frekvenční vlny, díky kterým s ním komunikuje. Vy nic neslyšíte, ale každá buňka ve vás ano. Je to jako taková tichá pošta, ale na konci je vždy správná odpověď. 🙂 No a tento přístroj se vašeho těla ptá, jak se cítí. Ptá se jednotlivých orgánů, jestli jsou v pořádku a ty mu zcela upřímně a na férovku řeknou, co je zrovna otravuje.

,,Hele přístroji (BICOME) už asi měsíc mě ožírá Streptokok a je to fakt na nic. Jsou tady i jiné bakterie, ale ty jsou zcela neškodné. S nimi si rozumím.” říká lymfa.

Přístroj pak prostřednictvím určité hodnoty řekne terapeutovi, jak moc je to vážné. Terapeut vyhodnotí situaci a nastaví na přístroji program KILL THEM! Tak se ten program nejmenuje, ale funguje tak. Díky určitým frekvenčním vlnám přístroj zaměří pozornost na Streptokoka a začne mu hrát písničku, kterou k smrti nesnáší. No a po určité době to Streptokok nevydrží a exploduje… Vy pak musíte hodně pít, abyste ho v moči vyplavili z těla ven. Vím, je to trochu sci-fi výklad, ale snad trochu vtipný 🙂 Důležité je, že to fakt zabírá.

Jak mi BICOM pomohl

Už je to pár let, co jsem byla na své první biorezonanční terapii. Tehdy mě k tomu donutily Chlamydie. Těch jsem se díky BICOMU zbavila rychlostí blesku.

Potom jsem tam byla i s angínou, protože jsem nechtěla brát antibiotika. Z minulosti jsem díky nim měla už dost zničený žaludek. Pokaždé mi to pomohlo. Samozřejmě se po terapii cítíte unavení nebo se vám stav na chvíli zhorši, ale většinou jen na jeden den. Důležité je hodně pít, aby se to špatné dostalo z těla ven.

BICOM neničí jen bakterie, ale také plísně, alergie, parazity i viry. Já se hodně trápila s Herpes virem. Ten prevít se umí dobře schovat a není úplně jednoduché nad ním vyhrát. Západní medicínou rozhodně ne. BICOM mi jeho výskyt vždy snížil, ale mé stresové stavy nedovolují mému tělu ho pustit úplně. Došlo to až k tomu, že mi kvůli herpesu zalehly uši. Čtete dobře. UŠI.

Už zhruba dva měsíce mě trápí zalehlé uši. Na ORL mi poprvé řekli, že tam nic nevidí a že to přejde. NEPŘEŠLO. Za týden to bylo horší a šla jsem ta zase. Byla tam jiná doktorka, která mě lépe prohlédla a řekla, že mám zánět Eustachovy trubice a to ucho je z toho natlakované. Napsala mi prášky (na rýmu), které mají otevřít dutiny a ten zánět jakože vyplavit. Po dvou dnech jsem z prášků chytla kvasinky. Takže jsem je zahodila. BICOM pro mě byla poslední možnost. Teprve tam mi terapeutka sdělila, že se mi Herpes dostal do lymfy, způsobil mi zánět v dutinách a ucpal uši. Takže jsme mu na přístroji nastavili jeho nejméně oblíbenou hudbu a věřím, že explodoval pořádně. To vám však řeknu až za nějakou dobu. Až mi odlehnou uši. Tak raději sledujte instagram, kde to budete mít z první ruky.

Kam na BICOM chodím

V současné době se k této diagnostice používají dva typy přístroje. Základní a rozšířený. Ten rozšířený (II.generace) je samozřejmě mega drahý a v České Republice ho má jen pár lidí. Já mám zkušenosti s oběma typy a doporučuji ten lepší. Je totiž mnohem přesnější, rychlejší a nemá takovou potřebu ničit všechny bakterie, i ty které k životu potřebujete. 

Já dojíždím na BICOM do Opavy k paní terapeutce Petře Schneiderové. Snaží se vám skutečně pomoct a komunikuje s vámi. Rozebírá taky váš psychický stav a nahlíží na vás i z pohledu tradiční čínské medicíny. Má ji totiž vystudovanou. Proto mi řekla k mým zalehlým uším takový dodatek:

Zalehlé uši jsou známkou toho, že něco nechcete slyšet.

Ty moje uši mě totiž začaly trápit po mém rozhodnutí odjet na Srí Lanku. A co, že to nechci slyšet? No přece důvody, proč bych neměla jet. Názory lidí okolo mě, kteří s tím nesouhlasí. Psychosomatika je hustá věc. A věřte nebo ne, hledejte ji za každým vaším zdravotním problémem. KAŽDÝM.

BICOM jako prevence

Já osobně chodím na biorezonanci každý rok a minimálně jednou. Není nic špatného na tom, si zkontrolovat naše tělo a orgány. A když se budeme pravidelně čistit fyzicky i duševně, máme vyhráno.

Zkuste si zjistit, jestli je možné ve vašem okolí navštívit někoho, kdo biorezonanční terapii provádí a vyzkoušejte si to sami. Funguje to snad na všechno. Pokud máte nějaké dotazy, klidně napište komentář. Stejně tak budu ráda za vaše osobní zkušenosti s biorezonancí. Člověk často ani neví, na co všechno to pomáhá. Podělte se o to s námi.

Předem moc děkuji za vaše reakce

Vaše Nikol

 

2 komentáře
Previous Post
08/08/2018
Next Post
08/08/2018

2 komentáře

 • Ondra

  Dobrý den,
  chci se zeptat, jak dlouho jste zhruba docházela na BICOM aby se odstranil Váš problém s chlamídiemi?
  Já tam byl minulý týden poprvé s tím, že mám už přes rok potíže s trávením časté průjmy a bolesti břicha). Paní mi zjistila,
  že mám ve střevech a v žaludku parazity a plísně. Stav se nejdříve o něco zlepšil ale už po pár dnech cítím zase nástup do starých kolejí.
  Pevně ale věřím že je to opět pouze dočasné a že to chce pouze docházet častěji na BICOM.

  Děkuji

  • Niki

   Dobrý den,
   ano na Bicom se musí chodit pravidelně. Nikde není řečeno, že když se zbavíte angíny, tak ji znovu nikdy nedostanete. A tak je to s každým virem, bakterií, plísní i parazitem. 🙂 Já chodím pravidelně co půl roku. Když mám nějaké problémy tak jednou za měsíc, případně častěji dle domluvy.

Leave a Reply

Related Posts