Můj první krok

Blog, který inspiruje

Každý z nás v životě hledá inspiraci. Někdo ji dokáže najít sám v sobě, někdo pravidelně sedí v knížkách a pak jsou tady Ti, kteří hledají inspiraci v druhých. Která cesta je ta správná? Všechny!

Rozhodla jsem se, že založím blog, který bude inspirovat nejenom mě, ale i Vás.  A k čemu vlastně máme být inspirováni? K prvnímu kroku za svým splněným snem!

Všichni máme sny. Stanovujeme si životní cíle, předsevzetí a přejeme si, abychom byli někde jinde než teď. Ať už se jedná o zdravotní stav, práci, cestování, vztah nebo bydlení, vše spojuje jedno. Odhodlat se udělat první krok. Bez něj se náš sen těžko splní.

Možná si říkáte, že jste první krok udělali už hrozně dávno, když Vám byli 2 roky. Ano a děláme je pořád. Neustále se učíme chodit tím správným směrem! Jako dítě jsme ale neznali strach z toho, že upadneme. Více jsme riskovali.

Strach. Ten, mnohdy nevítaný pán, nám brání být tím, kým skutečně jsme. Máme strach z nemoci, strach ze ztráty zaměstnání, strach z nedostatku peněz, strach ze smrti, strach z toho, co si o nás pomyslí druzí, i strach z neúspěchu. Dokonce máme strach ze strachu!

Já osobně znám všechny tyto podoby strachu a od střední školy se s nimi snažím pracovat. Není to jednoduché, ale jde to. Je dobré si uvědomit, že strach a odvaha v nás budou vždycky. Záleží jen na tom, koho budeme poslouchat víc. Často stačí vykročit z komfortní zóny, abychom zjistili, že se není čeho bát.

Jak se zbavit strachu

Tento blog je určený pro všechny, kteří se chtějí naučit pracovat se strachem a touží být v životě šťastní. Najdete zde příběhy neobyčejně obyčejných lidí, kteří Vás svým životem budou inspirovat.

Pokud máte i Vy kolem sebe někoho, kdo Vás inspiruje, napište mi do komentáře čím a proč. Třeba bude jeho příběh zajímavý natolik, že osloví i ostatní.

Strašidelný blog

Nebojte, nebudete číst články jen o tom, jak já nebo ostatní bojovali se strachem. Budu Vám psát o inspirativních místech, knížkách i akcích, budeme spolu pomáhat potřebným a smát se!

Bude to prostě super senzační blog! 🙂

Těším se na Vaše komentáře a budu ráda, když se začtete i do dalších článků, které se tady objeví. 🙂

Vaše Nikol

PS: Děkuji Elišce Chalupové za to, že mi stála (spíše seděla) modelkou na fotografii 🙂

No Comments
Previous Post
01/31/2018
Next Post
01/31/2018

No Comments

Leave a Reply